Bitchy Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitchy Hogwarts

Hogvartsas - Burtų ir kerėjimo mokykla. Bet mes neeiliniai. Mes BITCHY!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 playing the angel.*

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Silver Russell
playing the angel.*
Silver Russell


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-03-12

playing the angel.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: playing the angel.*   playing the angel.* Icon_minitimePen. 03 12, 2010 8:43 pm

let me show you the world in my eyes.*

Heloūūū, ppl! Su Jumis sveikinasi Patricijus. Durnas, vysiškas debilas ir pnš. xDDD So, sooo. Aš iš Kauno. Visada laukiu jūsų pas save svečiuose xDDDDD
Taigi taigi. Esu visiška muzikos ir filmų mylėtoja. Totali.
Jeigu pradedant apie muziką.. Dievinu Depeche Mode. Myliu myliu myliu myliu.. Mano įkvėpėjai, nuotaikos pakėlėjai ir šiaip, nereali grupė. Šiurpinu kaimynus savo balso sugebėjimais bandydama perrėkt kolonkes ant viso garso. Žinoma, kai groja DM.
O filmai.. Well, jie diiidelė dalis mano gyvenimo. Be jų negaliu nei dienos. Žiūriu viską, nuo serialų [tik ne meksikietiškų, ewww!] iki įvairių, daugeliui net negirdėtų filmų. Iš aktorių dievinu Cam Gigandet, Johnny Depp, Chace Crawford.. *seilėjasi*
Taip pat, negaliu be draugų. Realių ir žinoma tų, iš interneto gilumų. Niekaip negaliu be savo Gyntarijaus ir Eg'ūčio, kurie pakelia nuotaiką. Ir ištvirkimo lygį. xDDD

O pabaigai.. Well, nerekomenduojama silpnų nervų žmonėms xDDD

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://bitchyhogwarts.omgforum.net
Zac Efron

Zac Efron


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2010-03-13

playing the angel.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: playing the angel.*   playing the angel.* Icon_minitimeŠt. 03 13, 2010 8:01 pm

Blyn.. Kokia grazi. <33
Atgal į viršų Go down
Estella Passion
Varno nago pirmakursis (-ė)
Estella Passion


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-03-14

playing the angel.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: playing the angel.*   playing the angel.* Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 3:14 pm

Nais xD a ges xD ,bet taip nenormaliai matosi veidas xD dėk norml fotkę.
Atgal į viršų Go down
Silver Russell
playing the angel.*
Silver Russell


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-03-12

playing the angel.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: playing the angel.*   playing the angel.* Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 3:31 pm

Pffff. Matai daugiau nei pusę, o tai daugiau nei reikia xDDD
Atgal į viršų Go down
http://bitchyhogwarts.omgforum.net
Alexis Burton
Klastūnyno pirmakursis (-ė)
Alexis Burton


Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2010-03-13

playing the angel.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: playing the angel.*   playing the angel.* Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 5:48 pm

Raawr, mano Pat'as <333~
Jau šnd išreiškiau nuomonę apie šito žmogo išvaizdą. "PAT'AS-GROŽYBIUS" x1000
O dabar braunamės į vidinį pasaulį xD.
Patrycijus yra nerealiai nereali realybė. 'kay,o dabar pasistengsiu išsamiau xD. Žmogas, kuris viiiisada išklauso Ynto nesąmones, kliedesius, verkšlenimus, padeda išlipt iš depresūchų ir pnš. Neskaitant to, kad kartais tenka pakariauti, Patrius visadaaa pakelia nuotaiką xDD. Ir ne tik.. i mean,joa..nuotaiką xD
Atgal į viršų Go down
Silver Russell
playing the angel.*
Silver Russell


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-03-12

playing the angel.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: playing the angel.*   playing the angel.* Icon_minitimePir. 03 15, 2010 6:40 pm

Die, meilė mano apsireiškė xDDD
Mūsų karai nerealūs, ir dar nerealesni pokalbiai. ;***
Atgal į viršų Go down
http://bitchyhogwarts.omgforum.net
Sponsored content





playing the angel.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: playing the angel.*   playing the angel.* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
playing the angel.*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Bitchy Hogwarts :: Nebe RPG! :: Bitches-
Pereiti į: